369,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Clean Cotton
369,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural Flowers
369,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Ocean Breeze
369,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Oriental Amber
369,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Powder Pleasure
219,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural Flowers
219,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Ocean Breeze
219,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Oriental Amber
219,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Powder Pleasure
219,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Soft Linen
369,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Soft Linen
1

ÇAMAŞIR KOKUSU ÇEŞİTLERİ

Chakra Çamaşır Kokusu Çeşitleri İle Kıyafetlerinize Taze Bir Dokunuş

Yıkandıktan sonra dolaplara yerleştirilen kıyafetler, dolapta beklediği süre içerisinde temiz kokusunu yitirebilir, parfüm kokusunu yoğun seven kullanıcılar için yetersiz kalabilir. Bu noktada çamaşır kokusu ve çamaşır parfümü gibi çözümler devreye girer. Farklı bitki özleri ve esansların harmanlanması ile oluşturulan kıyafet kokusu seçenekleri, kullanıcının dilediği her an ferahlık ve temiz koku sağlar. Chakra, oda spreyi, çubuklu oda kokusu çeşitleri ve çamaşır kokusu gibi parfüm gruplarında, birçok esans ve bitki özünün oluşturduğu, oldukça geniş bir ürün skalası sergiler. 500 ml ve 1 litrelik boyutları ile ferahlık ve pozitiflik hissinin yayılmasını sağlayan çamaşır parfümü çeşitleri meyveli, baharatlı ve çiçekli koku grupları ile her tarza sahip kullanıcıya hitap eder. Sprey şeklinde çalışan şişeler oldukça pratik bir uygulama imkanı sunar. Her tür kumaş tipi ve dokusuna uygun çamaşır parfümü ürün grubu, temiz ve ferah bir gardırop oluşturmayı en kısa sürede en kolay şekilde başarır.

Çamaşır Kokusu Kullanımı

Çamaşırların yıkandıktan sonraki kokusu kullanılan deterjan, yumuşatıcı ve benzeri ürünler ile birlikte kuruduktan sonra giyilene kadar geçen süreye bağlı olarak kalıcılık anlamında farklılık gösterir. Sebebi ne olursa olsun çamaşır kokusu ve çamaşır parfümü kullanımı en pratik şekilde kokusuz çamaşır problemini ortadan kaldırır. Sık kullanılan çamaşırlarda bile doğal temizlik kokusu hemen ortadan kalkarken, dolapta uzun süre bekleyen nevresim takımları, mevsimlik kıyafetler ve bu gibi parçalar, temiz kokularını yitirmekle kalmayıp, havasızlıktan dolayı kendilerine ağır ve yeni bir koku oluşturabilirler. Tüm bunlarla birlikte baza ve benzeri havasız depo alanlarında uzun süreler boyunca beklemiş olan her tür kumaş, kıyafet, yastık, yorgan ve benzeri tüm ev tekstili ürünleri hoş olmayan bir koku oluşturmuş olabilirler. Oldukça uzun süre aynı ortamda aynı koku eşliğinde bulunmaları sebebi ile de bu kötü koku, kumaştan oluşan tüm parçalara derinlemesine işlemiş olabilir. Bu ve bunun gibi tüm sorunlar, çamaşır parfümleri ile kolayca çözülebilir. Daha ağır kokuların giderilmesi için yıkama işlemi gerekse de, hafif koku sorunları çamaşır kokusunu gün içerisinde birkaç kez kullanma sonucunda kolay bir şekilde çözülebilir.

Çamaşır kokularının kullanım şekli oldukça kolay. Chakra’nın sprey düzeneği ile geliştirdiği çamaşır kokuları arasından size en çok hitap eden kokuyu seçtikten sonra, isteğe bağlı olarak kıyafetlerinizi giymeden önce ya da dolaba yerleştirirken birkaç kez uygulayabilirsiniz. Yoğun parfüm kokusundan hoşlanan kişilerin ürünü daha sık kullanabilmesi de mümkün. Kumaş dokusu ve rengine zarar vermeyen koku seçenekleri, pratik ve hafif oluşu ile her yere taşınabilir, her an her yerde ferahlık sağlayabilir.

Chakra Çamaşır Kokusu Çeşitleri

Giyinmek için gardırobunuzu açtığınızda etrafa yayılan kokuyu hayal edin. Ne tür bir koku sizi mutlu ve huzurlu hissettirirken tüm odaya pozitif enerjiler yayar? Hangi kokuyu duymak hoşunuza gider? Bu sorunun cevabı olabilecek her tür koku çeşidi Chakra çamaşır kokusu kategorisinde sizleri bekliyor. Birbirinden aromatik ve egzotik kokular arasında Powder Pleasure, Soft Linen, Secret Scent, Spicy Nature, Gardenia ve Jasmine gibi seçenekler bulunur. Gizemli ve sıradışı esanslardan hoşlanan kullanıcıların tercih edebileceği Secret Scent, en kalıcı çamaşır kokusu seçeneklerinden biri. Menekşe yaprağı, gardenya ve ylang ylang bitkilerinin özlerinden elde edilen kıyafet kokusu, egzotik bir dokunuş sağlar. Spicy Nature ise armut, lavanta ve baharatlardan elde edilen kokusu ile eşsiz bir haz sunar. Gardenia ve Jasmine kokuları ise misk, adaçayı, meşe yosunu, bal ve mimoza gibi etken maddeler ile birleşerek muhteşem bir harmoni oluşturur. Bitki özleri ve farklı aromalardan faydalanarak geliştirilen çamaşır kokusu ürün grubu, her zevke sahip kullanıcının dilediği notalarda seçenekler sunar. Egzotik, baharatlı, şekerli ve daha birçok koku seçeneği ile Chakra, tüm giysilere ışıltı ve temizlik kazandırır. Chakra’nın vücut spreyi çeşitleri ile teninizde taşıdığınız doğal ve taze kokuları, çamaşırlarınıza taşıyabilirsiniz.

Chakra Soft Linen Çamaşır Kokusu

Chakra’nın en sık tercih edilen çamaşır kokusu Soft Linen, hafifliği seven kullanıcılara hitap eder. Bergamot esansları narenciye ve çiçeğin birleşimine yakın bir koku sağlar. Müge ve yasemin çiçekleri ile birleşen bergamot ortaya eşi benzeri olmayan bir hafiflik ve ferahlık yayar. Oldukça doğal koku esintileri vadeden Chakra Soft Linen çamaşır kokusu, hafifliği ve çiçek özleri ile herkesi cezbeder.

Chakra Powder Pleasure Çamaşır Kokusu

Markanın en popüler çamaşır parfümlerinden bir diğeri olan Powder Pleasure, bergamot, yasemin ve misk ile birlikte pudra da içerir. Pozitif duygular uyandıran bu koku bileşenleri, ortamı ve kıyafetleri ferahlatmak ile birlikte enerji verir. Alışılmışın dışında koku notaları yayan Chakra çamaşır kokusu Powder Pleasure, çamaşırlara yeni yıkanmış izlenimi verir.

Chakra Oriental Amber Çamaşır Kokusu

 

Chakra’nın son geliştirdiği koku çeşitlerinden olan Oriental Amber, kehribar bileşeni ile ferah çam notaları yayar. Uzun süreli koku ve ferahlık sağlayan ürün havlularda, dolap içlerinde, her tür kumaş üzerinde uygulanabilir. Her tür koku gibi Oriental Amber kokusu da ferahlık etkileriyle kişiyi iyi hissettirir, enerji verir.

Chakra markanın geliştirdiği tüm çamaşır parfümü ürün seçenekleri arasından size en çok hitap eden kokuyu seçebilir, güvenli alışveriş imkanı ile kısa sürede ürünlerimize ulaşabilirsiniz. Doğadan esinlenerek ürünlerini geliştiren markanın diğer kategorilerini de inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünlere her an kolayca erişebilirsiniz.