Bear3 Müslin Uyku Arkadaşı Mavi-Ekru
  Bear3 Müslin Uyku Arkadaşı Mavi-Ekru
  Zoom Icon
  Bear3 Müslin Uyku Arkadaşı Mavi-Ekru
  Bear3 Müslin Uyku Arkadaşı Mavi-Ekru

  Bear3 Müslin Uyku Arkadaşı Mavi-Ekru

  99,90
  TL
  Beden Seçiniz:
  • 40x40
  FAVORİLERİME EKLE
  HANGİ MAĞAZADA VAR?

  ÜRÜN KODU: C-CK181COC34MEK 

  ÜRÜN İÇERİĞİ: %70 BAMBU %30 PAMUK

  Uyku Arkadaşı Nedir?Uyku arkadaşı, bebeklerin ve çocukların geceleri uyandıklarında tekrar uykuya geçmesini sağlayan bir araçtır.Nasıl Kullanılır?Little Chakra uyku arkadaşını annelerin gece boyunca t-shirtlerinin/pijamalarının içinde giyinmelerini tavsiye ediyoruz. Böylelikle anne kokusu uyku arkadaşına geçerek, bebeklerin gece uyandıklarında tekrar uykuya geçmesine yardımcı olur. İsterseniz evde kıyafetinizin içinde taşıyabilirsiniz.Genellikle 9 ay civarlarında bebekler kendilerinin ayrı bir birey olduklarının farkına vararak annelerinden ayrılmak istemezler. Uyku arkadaşları sayesinde bu geçiş çok daha rahat olmaktadır.Yapılan araştırmalar sonucunda uyku arkadaşıyla büyüyen çocuklar daha rahat uykuya geçebilmekte.Çocukların diş çıkarma döneminde çiğnendiği takdirde ürüne gelebilecek zarardan Little Chakra sorumlu değildir.Uyku arkadaşı ne kadar güvenli olursa olsun bebeklerin anneler tarafından düzenli olarak kontrol edilmesi gerekmektedir.PAKET İÇERİĞİ: 1 ADET UYKU ARKADAŞI 

   

  Siparişleriniz 2-5 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü işleme alınmaktadır.

  Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda kargo firması çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.

  Chakra.com.tr’den satın aldığınız ürünlerin iadesini fatura tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde yapabilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri orijinal ambalajında hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş şekilde tarafımıza yollamanız gerekmektedir. Ev kozmetiği ve kişisel kozmetik ürünleri, hijyen çerçevesinde yasalarla sınırlandırıldığı üzere, ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış, kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilmektedir.

  İade edeceğiniz ürünü aşağıda paylaşılan iade gönderi kodları ile anlaşmalı kargo firmalarımıza teslim edebilirsiniz. Farklı bir kargo şirketi tercih etmeniz durumunda, kargo ücretini karşılamanız gerekecektir. Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü almaktadır.

  Gönderi Adresi: Kocaer Tekstil San. Tic. AŞ Chakra Deposu Organize Sanayi 2. Kısım Kocaer 1 20065 Gürlek/Denizli
  Ups Kargo Gönderi Kodu: 414V6W
  Yurtiçi Kargo Gönderi Kodu: 323019627

  X