Üyelik

Arama sayfasına geri dön
 • Nasıl üye olabilirim?
  Sayfalarımızın sağ üst köşelerinde yer alan "Üye Girişi" butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz Üyelik Formu’nu doldurarak sitemize kolayca üye olabilirsiniz. Üye olmak için tıklayınız.

   

 • Üye olmak ücretli midir?
  www.chakra.com.tr'ye üye olmak ücretsizdir. Sipariş verebilmek ve her türlü fırsattan haberdar olabilmek için hemen üye olabilirsiniz.

   

  Üstelik üye olduğunuzda Chakra.com.tr den yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk alışverişinizde kullanmak üzere 20 TL’lik İndirim Kuponu kazanırsınız.

  Üye olmak için tıklayınız.

   

 • Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
  Dilerseniz üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için sepet adımına geçerken geçerli bir e-posta  adresi girmeniz yeterli olacaktır.

   

  Ayrıca E-bültenimize de kayıt olursanız Chakra.com.tr'den yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk alışverişinizde kullanmak üzere 20 TL’lik İndirim Kuponu kazanırsınız. E-bültenimize üye olmak için üye sayfamızda sağ alt köşede ki bölümden E-Posta adresi alanını doldurarak üye olabilirsiniz.

  Üye olmak için tıklayınız.

 • Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?
  Sayfalarımızın sağ üst köşesinde yer alan  "Üye Girişi" adımından  "Şifremi Unuttum"  başlığını tıklamanız yeterlidir. Sitemize kayıt olurken kullandığınız e-postal adresinizi gösterilen alana girdikten kısa bir süre sonra e-posta adresinize kayıt olurken girdiğiniz şifreniz gönderilecektir.
 • Neden üye olmak için TC Kimlik Numaramı girmeliyim?
  Firmamız  E-Arşiv uygulamasına tabi bulunmaktadır.  433 Sıra No’lu Vergi Usul Kanunu Tebliği uyarınca faturada TC Kimlik No yer alması zorunludur.  Bu nedenle sizlerden üyelik esnasında bu bilgiyi de talep etmekteyiz.

   

 • Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim ?
  Üyelik bilgilerinizi güncellemek için "Hesabım" sayfasında yer alan “Üyelik Bilgilerim” başlığını tıklamanız yeterlidir. Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra “Kaydet” butonuna tıkladığınızda bilgileriniz güncellenmiş olacaktır

   

 • Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?
  Üyeliğinizi iptal etmek için "Hesabım" sayfasında yer alan "Üyelik Bilgilerim" başlığı altındaki "Üyeliğimi İptal Et" butonuna basarak üyelik iptal sürecinizi başlatabilirsiniz. Üyelik iptalinizle ilgili bilgilendirme kayıtlı e-post adresiniz gönderilecektir.