Kampanyalar

1- 150 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo Kampanyası!

Kampanya Detayları;

 

150 TL ve üzeri her alışverişlerde kargo ücreti alınmayacaktır. 150 TL ve altındaki alışverişlerde tek fiyat uygulaması yapılmaktadır ve 7,90 TL kargo ücreti alınır. Kampanyadan yararlamak için toplam indirim tutarı düşüldükten sonra ki kalan tutar üzerinden hesaplanır. (Hediye çeki ve İndirim kuponu uygulamaları düşüldükten sonra alışveriş tutarının 150 TL ve üzerini olması gerekmektedir.)

Kampanya 16 Mart 2016 tarihinde saat 15.00 te başlamıştır. Kampanya başlangıç tarihi ve saati öncesi verilen siparişlerde geçerli değildir. 

 

 

2- 20 TL Hediye Kuponu Kampanyası!

Kampanya Detayları;

E-Bültene üye olan ve 200 TL ve üzeri alışverişlerde tek seferlik kullanılır. Sepet kısmında bulunan indirim kodu kısmına CHKR-EBLTN20 yazıldıktan sonra sistem üzerinden tutar indirimi yapılır. Bu kampanya sadece online mağazamıza özeldir. Mağazalarımızda geçerli değildir.

 

3- SMS gönderimi ile kişiye özel gönderim yapılan kampanyalarımız, www.chakra.com.tr de geçerli değildir. Mağazalarımızda geçerlidir.

 

 

4-Kadınlar Günü Özel Kampanyası!

Kampanya Detayları;

300TL ve üzeri tekstil ürünlerinde yapılan alışverişlerde 100TL lik sadece kozmetik ürünlerinde geçerli olan hediye çeki verilecektir.

Hediye Çeki sadece "Kozmetik" ürün satışında kullanılabilir.

Hediye Çeki tek seferde kullanılır.

Mağazalarımızda değişim yapılabilir.

Chakra.com.tr'de yapılacak olan bir alışverişte birden fazla hediye çeki kazanılamaz.

Chakra.com.tr'de yapılacak olan bir alışverişte birden fazla hediye çeki kullanılamaz.

Çeki kullanmayan müşteri, tüm siparişini iade etmek istediğinde para iadesi yapılabilir.

Çeki kullanıp 300 TL'lik alışverişini iade etmek isteyen müşteriye para iadesi yapılmaz.Değişim ya da sonraki alışverişinde kullanacağı kredi çeki verilebilir.

Mağazadan kazanılan çekler sadece mağazalarda, www.chakra.com.tr'den kazanılan hediye çekleri de sadece www.chakra.com.tr'de geçerlidir.

Kampanya ve kupon kullanımı 07.03.2018 ve 08.03.2018 tarihleri arasında geçerlidir.