Kampanyalar

1-250 TL Üstü Alışverişlerde Kargo Bedava Kampanyası!

Kampanya Detayları;

250 TL ve üzeri her alışverişlerde kargo ücreti alınmayacaktır. 250 TL ve altındaki alışverişlerde tek fiyat uygulaması yapılmaktadır ve 8,90 TL kargo ücreti alınır. Kampanyadan yararlamak için toplam indirim tutarı düşüldükten sonra ki kalan tutar üzerinden hesaplanır. (Hediye çeki ve İndirim kuponu uygulamaları düşüldükten sonra alışveriş tutarının 250 TL ve üzerini olması gerekmektedir.)

Kampanya 02 Mayıs 2017 tarihinde saat 10.00 te başlamıştır. Kampanya başlangıç tarihi ve saati öncesi verilen siparişlerde geçerli değildir. 

 

2- 20 TL Hediye Kuponu Kampanyası!

Kampanya Detayları;

E-Bültene üye olan ve 200 TL ve üzeri alışverişlerde tek seferlik kullanılır. Sepet kısmında bulunan indirim kodu kısmına CHKR-EBLTN20 yazıldıktan sonra sistem üzerinden tutar indirimi yapılır. Bu kampanya sadece online mağazamıza özeldir. Mağazalarımızda geçerli değildir.

 

3-SMS gönderimi ile kişiye özel gönderim yapılan kampanyalarımız; www.chakra.com.tr de geçerli değildir. Mağazalarımızda geçerlidir.

 

4- %50'ye Varan İndirim;

Kampanyamız 05 Nisan 2018 tarihinde başlamıştır.

Seçili ürünlerde geçerlidir. İndirimdeki ürünlerimize Sezon İndirimi sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

5- Babalar Günü Özel Kampanyası 250TL Alışverişlerinizde 50 TL Hediye Çeki Kampanyası;

Kampanyamız 8 Haziran - 19 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Hediye kuponu tek seferde ve bir sonraki alışverişlerde kullanılabilir. (Belirtilmiş olan kampanya bitiş tarih aralığında geçerlidir.)

Online mağazamızdan hediye kuponu kazanabilmesi için Chakra.com.tr üye girişi yapmak zorundadır. Üye olmadan verilen siparişlerde hediye kuponu verilmeyecektir.

Üye girişi yapılarak 250TL ve üzeri verilen her sipariş için; bir sonraki alışverişinde kullanmak üzere hediye kupon kodu mail adresine gönderilir. 

Online üzerinden kazanılan hediye kupon kodu mağazalarımızda, mağazalarımızda kazanılan hediye çeki Chakra.com.tr de kullanılamaz.

Bir alışverişte birden fazla hediye kuponu kullanılamaz.

Kampanya kazanımları için başka bir kupon kodu kullanılmamalıdır. Kazanım ve kullanımlarda başka bir hediye kuponu ile birleştirilemez.

Hediye kuponunu kullanıp, siparişini iade etmek istenilen durumlarda, para iadesi yapılmaz. Değişim ya da sonraki siparişi için belirli süreli kullanabileceği hediye kuponu verilir.

Hediye kuponunun son kullanma tarihi 31 Temmuz 2018 dir.

6- Anneler Günü Özel  Kampanyası 250TL Alışverişlerinizde 50 TL Hediye Çeki Kampanyası;

Kampanyamız 27 Nisan - 15 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerlidir. 

Hediye kuponunun son kullanma tarihi 30 Haziran 2018 dir.