Kampanyalar

Chakra.com.tr'ye özel Sepette Ekstra %25 İndirim!

Kampanyamız 7 Aralık 2018 tarihinde başlayıp 31 Aralık 2018 tarihinde sonlanacaktır. Kampanya akşam 22:00  sabah 10:00 saatleri arasında geçerlidir.

Sepette Ekstra %25 İndirim Kampanyası diğer kampanyalar ile birleştirlemez; kampanya saatleri arasında hediye çeki kazanımı olmayacaktır.

Chakra.com.tr’ye özel kampanyalardan ve hediye çekleri ile alınan ürünlerin değişimi sadece Chakra.com.tr’den yapılabilmektedir.

300 TL'lik Alışverişlere 100 TL'lik Hediye Çeki Kampanyası

Kampanyamız 01.12.2018 - 31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Hediye kuponu tek seferde ve bir sonraki alışverişlerde kullanılabilir. (Belirtilmiş olan kampanya bitiş tarih aralığında geçerlidir.)

Hediye kuponları başka kampanyalarla birleştirilemez.

Online mağazamızdan hediye kuponu kazanabilmesi için Chakra.com.tr üye girişi yapmak zorundadır. Üye olmadan verilen siparişlerde hediye kuponu verilmeyecektir.

Üye girişi yapılarak 300.00 TL ve üzeri verilen sipariş için; bir sonraki alışverişinde kullanmak üzere hediye kupon kodu mail adresine gönderilir.

Online üzerinden kazanılan hediye kupon kodu mağazalarımızda, mağazalarımızda kazanılan hediye çeki Chakra.com.tr de kullanılamaz.

Bir alışverişte birden fazla hediye kuponu kullanılamaz.

Kampanya kazanımları için başka bir kupon kodu kullanılmamalıdır. Kazanım ve kullanımlarda başka bir hediye kuponu ile birleştirilemez.

Hediye kuponunu kullanıp, siparişini iade etmek istenilen durumlarda para iadesi yapılmaz. Değişim ya da sonraki siparişi için belirli süreli kullanabileceği hediye kuponu verilir.

Hediye kuponunun son kullanma tarihi 03 Ocak 2019'dur.

Chakra.com.tr’ye özel kampanyalardan ve hediye çekleri ile alınan ürünlerin değişimi sadece Chakra.com.tr’den yapılabilmektedir.

Kozmetik Ürünlerinde 2. Bizden Hediye

Kampanyamız 31.12.2018 tarihine kadar seçili kozmetik ürünlerinde geçerlidir.

Bu kampanyadan alınan ürünlerin iadesi durumunda hediye ürünün de iadesi gerekmektedir.

Ev kozmetiği ve kişisel kozmetik ürünleri, hijyen çerçevesinde yasalarla sınırlandırıldığı üzere, ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış, kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilmektedir.

Chakra.com.tr’ye özel kampanyalardan ve hediye çekleri ile alınan ürünlerin değişimi sadece Chakra.com.tr’den yapılabilmektedir.

E-Bülten Üyeliği Kampanyası:

E-Bültenimize üye olan müşterilerimize 200 TL ve üzeri alışverişlerde kullanmak üzere tek seferlik ve 20 TL değerinde indirim kuponu tanımlanır. Bu kampanya sadece www.chakra.com.tr'ye özeldir. Mağazalarımızda geçerli değildir.

 

www.chakra.com.tr'ye özel kampanyalardan satın alınan ürünlerin iade ve değişimi sadece www.chakra.com.tr'de yapılabilmektedir. Bu kampanyalar mağazalarımızda geçerli değildir.