Haberler

HABERLER

Akmerkez Chakra ile buluştu!

Kaliteli ev ve banyo ürünlerini hayatımıza sokan Chakra mağazalar zincirine Akmerkez Ulus’u da ekledi.Chakra tarzı hayatın yeni sezonuna hoşgeldiniz!

Sadeliğin güzelliğini hayatımıza derinlemesine katan Chakra, 2015-2016 Sonbahar-Kış sezonu için hazırladığı yepyeni koleksiyonuyla bambu ve koton gibi doğal dokuların özgün tasarımlara yansıtıldığı, stil sahibi komple bir yaşam sunuyor.Chakra ile tatlı rüyalar…

Ev ve kişisel bakım ürünleriyle yaşamınıza doğallığı ve kaliteyi getiren Chakra, yepyeni Sonbahar -Kış yatak örtüsü koleksiyonuyla size renkli rüyalar vaat ediyor.

 

Chakra.com.tr e-bültenine üye olun 20TL indirim kazanın!

Kampanya Detayları;

200TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan tüm online alış-verişlerinde, e-bültene üye olunması durumunda tüm kullanıcılar anında 20TL indirim kuponu kazanır.

Verilen indirim kuponu sadece www.chakra.com.tr online mağazasında geçerlidir.

Chakra mağazalarında kullanılamaz.

Bu kupon kodu tek kullanımlıktır. İlk alış-verişinizde kullanabilirsiniz.

Kampanya tarih aralığı olmaması nedeni ile Kampanya tutar limiti ve kupon indirim tutarını, Chakra değiştirme hakkını kullanır.Chakra ile kış sıcacık geçecek!

Chakra, kışa hazırlandığımız bu günlerde, evinizde rahat edip bakımlı görünmenizi sağlayacak yeni bir ev ve uyku giyimi koleksiyonu hazırladı.​Ankara'da 3. Mağazamızı Açıyoruz!

Şık tasarım ve kaliteli ev tekstili,dekorasyon ve banyo ürünlerini hayatımıza sokan Chakra, mağazalarına bir yenisini daha ekliyoruz. Ankara Gordion mağazamız 06.04.2016' 'da siz saygın müşterilerimizin hizmetine sunulacaktır.